• 0553 931 29 72
Whatsapp İle Sipariş Ver

YORUMLAR

Müşterilerimizin yazdıkları yorumlar tamamen kendi özgün düşünceleridir, kişi yada kişiler yazdıkları yorumlardan kendileri sorumludur, www.moodhex.com sorumlu tutulamaz.
Müberra Coşkun

Moodhex Formülü düzenli kullanmamama rağmen 6 ayda 16 kilo verdim. 5-6 kilo fazlam kaldı onu da vereceğime inanıyorum. Moodhex yetkililerine bizi bu ürünle tanıştırdıkları için teşekkür ediyorum.

Mehtap Konmaz

Merhabalar, Moodhex Formülü 2 aydır kullanıyorum. Bu sürede 16 kilo verdim. Sonuca benle beraber çevremdeki herkes çok şaşırdı. Vücudumda o kadar hafifleme oldu ki anlatamam. Selülitlerim kayboldu ve hamilelikten kalma ödemin neredeyse tamamını attım. Bebeğim altı aylık iken kullanmaya başladım tüm emziren annelere de tavsiye ediyorum. Moodhex sayesinde çok az yiyorum, buna rağmen sütümde veya enerjimde azalma olmadı. Üstelik bu formül bitkilerden öğütülerek hazırlanmış özel bir karışım, bu yüzden emzirirken içim rahat ediyor.

Selvi Doğan

Normalde internet alışverişini tercih etmeyen biriyimdir. Kabızlık problemim ve bir türlü veremediğim kilolarım beni son çare bu tür ürünleri araştırmaya yöneltti. Karbonhidrat tüketimimi azalttığım hafif bir diyet programıyla birlikte kullandığım bu formül, beni kısa sürede istediğim vücuda kavuşturdu. Eski kıyafetlerime girebilmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Asuman Kiremitçi

Kilo vereceğime hiç ihtimal vermiyordum. En azından doğal içeriğin bir zararı olmayacağını düşünerek sipariş ettim. Önyargılı davrandığım için kendime kızıyorum. Çünkü aylarca alsam mı diye düşündüm. Formülü kullandığım ilk hafta tamamlayıcı olarak Vücut Jelini de sipariş verdim. Beraber kullanmayı sürdürdüm. Kesinlikle çifte etki yaratıyor.

Rukiye Çetin

Moodhex Formül gerçekten bir mucize. 84 kilodaydım ve hareketlerim ciddi anlamda sınırlıydı. 4 ayda 19 kilo verdim. Kendime olan özgüvenim ve özsaygım arttı diyebilirim. Tüm Moodhex ailesine teşekkürler.

Zübeyde Deniz

Ben çok tedirgin başladım ama iyi ki tercihim Moodhex Formül olmuş. Uzun yıllardır Guatr hastası olmama rağmen 9 ayda 21 kilo verdim. Çevremdeki herkese de önerdim, kullananlar memnun kaldılar. Bitkisel içeriğinin yanında birden fazla aroma çeşidinin olması da ayrıca hoşuma gidiyor. Gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edeceğim.

Hanife Sağdıç

Masabaşı çalıştığım için hareket alanım sınırlı ve hazır bir beslenme şeklim var. Hazımsızlık sorunum vardı ve özellikle bu sorunu çözmeyi hedefleyen bir formül gönderdiler. 13 gündür kullanıyorum ve bu dertten neredeyse kurtuldum diyebilirim. Tavsiye edilen her şeyi deneyen biri olarak çözümü Moodhex’te buldum.

Halil Kabakçı

Uzun yol şoförüyüm. Ne uyku ne beslenme düzenim var. Eşim kullanıp memnun kalınca bana da sipariş vermiş. Her gün olmasa da, kullanıyorum. Kendimi daha enerjik hissediyorum.

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?

Kullandığınız ürünlerimiz ile ilgili görüşünüzü paylaşın.